Kasko, Trafik ve Tüm Sigortacılık Hizmetleri

BİLGİLERİN DOĞRULUĞU
Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ve güncelliğini temin için, gereken makul çabayı sarf etmektedir.

Bu internet sitesindeki bazı bilgiler, sitenin hazırlanmasından sonraki ürün değişiklikleri nedeniyle doğru olmayabilir. Açıklanan ya da gösterilen bazı ürün ve hizmetler ek ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Sipariş vermeden önce lütfen Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. en son bilgileri öğreniniz. Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. önceden haber vermeksizin fiyatları, hizmetleri ve diğer nitelikleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sitede belirtilen bilgilerin doğruluğu ve tamlığı hakkında garanti vermemektedir ve bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu internet sitesinde yer alan içeriklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Ziyaretçilerin siteye erişiminden ve siteyi kullanmasından kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’ye hiçbir sorumluluk yüklenemez.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI
İşbu internet sitesi içerisinde yer alan her türlü bilgi, belge, resim, marka, logo, fotoğraf, yazı, vs. gibi fikri mülkiyet konusu hakların mülkiyeti münhasıran Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’ye aittir ve bu unsurlar T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakları, patent ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması ve unsurların üzerinde değişiklik yapılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak Site’nin sayfaları kişisel kullanım için kağıt üzerine çıktı alınabilir.

KAMPANYALAR
Bu sitede yürütülen kampanyalarda, süresi içinde değişiklikler yapılması veya kampanyanın erken sonuçlandırılması gibi durumlarda sitemizde yer alan ilanlarda değişiklik yapılmaması veya ilanın kaldırılmaması bu kampanyanın devam ettiği anlamına gelmez. Şirketimiz değişikliklerin siteye yansıtılmasında yaşanacak gecikmelerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir. Kampanyalar müşterimizin bilgiye daha çabuk ulaşmalarını sağlamak ve şirketimizin katıldığı kampanyaları müşterilerimize duyurmak için yayınlanmaktadır.

SİTEYE LİNK/BAĞLANTI VERME
Bu Site’ye bir link/bağlantı verilmesi istendiğinde, link/bağlantı adresi Otomol Sigorta anasayfası olmalıdır.

Bu Site’de yer alan bazı linkler/bağlantılar, bağımsız web sitesi sahipleri tarafından hazırlanmış sitelere yönlendirilebilir. Bu sitelerde yer alan bilgiler, o site sahiplerinin kendi sorumluluğundadır. Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’nin bu bağımsız web sitelerinin içeriği üzerinde herhangi bir kontrolü ya da sorumluluğu bulunmamakta ve bunları yalnızca ziyaretçilere sunmaktadır.

MÜŞTERİ BİLGİ GİZLİLİĞİ
Otomol Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., bu Site’de müşterilerimizin doldurmuş olduğu iletişim formlarında verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi beyan ve taahhüt eder. İletişim formlarında verilmiş olan bilgiler, sadece müşterilerimizin taleplerini karşılamak ve kabul etmeleri halinde kendilerine kampanyalarımız ve sair ayrıcalıklar hakkında bilgi vermek amacıyla kullanılacaktır.

YETKİLİ HUKUK VE YARGILAMA YETKİSİ
Site ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlık İstanbul Mahkemeleri tarafından Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca çözüme kavuşturulacaktır.

Hemen Teklif Alın

5 Dakikada En Uygun Sigorta Teklifini Alın

Hemen Arayın 212 409 09 09