Kasko, Trafik ve Tüm Sigortacılık Hizmetleri

Sigortalar

Trafik Sigortası

En Uygun Fıyata Trafik Sigortası

Uzman danışmanlarımız eşliğinde size özel trafik sigorta çalışması ile en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Hemen Teklif Al

  • 5 Dakikada Teklif
  • En Uygun Fiyat Garantisi
  • 7/24 Destek
  • %100 şeffaf poliçe

shutterstock_73881016

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

 

anlasmali_sigorta_sirketleri
Kasko ve trafik sigortasınız için beklediğiniz her gün, trafikte ne tip bir riskle karşı karşıya geleceğinizi bilmeksizin işinizi şansa bırakmanız anlamına gelir. Ne zaman gerçekleşeceğini bilemeyeceğiniz kazaların ne kadar büyük ölçekli hasara yol açacağını da öngöremeyeceğinizden, başta trafik sigortası ve sonrasında kasko olmak üzere canınızı ve malınızı güvence altına alan bu sigortaları zamanında yaptırmalısınız. Riskin her geçen bir biraz daha artmasına izin vermeden, işinizi şansa bırakmadan kaskonun sunduğu tüm teminat imkanlarından en uygun fiyatlarla yararlanmak için yapmanız gereken deneyimli bir sigorta acentesine başvurmak. Eğer sigorta acentelerini tek tek dolaşmak istemiyorsanız sigorta firmalarının web siteleri üzerinden çevrimiçi yardım alabilir ve trafik sigortası fiyatları hakkında online olarak da bilgi alabilirsiniz.

Trafiğe çıkmadığınız zamanlarda dahi araç sahipleri için geçerli olan pek çok risk bulunur ve bu riskler aracınız park halindeyken bile geçerlidir. Çalınmanın dışında başarılı olmasa bile çalınmaya teşebbüs esnasında araçta oluşan hasarları dahi güvence altına alan kasko sigortası, çoğu sürücünün bilmemesine rağmen kemirgenlerin lastikleri kemirmesinden doğan hasarları dahi ek teminatlar kapsamında karşılayabilmektedir. Koltuk sigortası olarak da bilinen ferdi kaza teminatları gibi ek kasko sigortası teminatları yaşanan olaylar sonucunda cana kast eden risklerde bile güvence sunmaktadır. Kısmi bir güvence satın almak isteyebileceğiniz gibi, kaskonun sağladığı tüm avantajlardan yararlanarak tam anlamıyla bir güvence sahibi olmak da isteyebilirsiniz. Kısmi veya tam fark etmeden kasko sigortanızın sunduğu güvencenin kapsamını net bir biçimde bilmemeniz durumunda, aslında kaskonun karşılayabileceği hasarları bile boşu boşuna cebinizden karşılarsınız.

Kaskolu olmanın sağlayacağı tüm avantajları tamamen bilmenizi sağlayan sigorta acenteleri, hazırladığı karşılaştırmalı fiyat teklifleri sayesinde bütçeniz için en avantajlı şekilde kasko ve trafik sigortası seçeneklerini sunacaktır. Muafiyet, meslek ve kurumlara özel indirimler, hasarsızlık hakkından doğan indirimler gibi avantajlardan yararlanabilir ve geniş kapsamlı, aynı zamanda makul fiyatlı bir poliçe satın alabilirsiniz. Yasal bir yükümlülük olan trafik sigortanızın primlerini zamanında yatırarak cezalı işlemler yüzünden yüklü harcamalar yapmazsınız.

Hemen Teklif Alın

5 Dakikada En Uygun Sigorta Teklifini Alın

Hemen Arayın 212 409 09 09