Kasko, Trafik ve Tüm Sigortacılık Hizmetleri

Hasar Hizmetleri

OTOMOL SİGORTA HASARDA YANINIZDA

 

Otomol Sigorta, sigortanızı yaptırdıktan sonra da 7/24 yanınızda!
Kaza yaptığınız anda, hasarınız varsa 0212 409 09 09’u arayın, hasar uzmanlarımız size gerekli uyarı ve yönlendirmenizi yapsın.
Hasar sonrası, tazminatın ödenmesine kadar olan sürecinizi hızlı ve doğru bir şekilde sonuçlandıralım.

hasar

 

Hasar Anında Arayın!

Kaza tespit tutanağını doldururken size destek verelim.
Gerekiyorsa hemen bulunduğunuz yere bir çekici gönderilmesini sağlayalım. En yakın servisin adresini bulup, sizi yönlendirelim.

Hasar Dosyanızın Açılması

Hasar dosyanız servis tarafındanaçılacaktır.
Emin olmak isterseniz bizi arayın, hasar dosyası için gerekli belgeleri hazırlamanıza ve sigorta şirketine ulaştırmanıza yardımcı olalım.

İkame Araç Temini

Aracınız tamirdeyken; “ikame araç” isterseniz, sigorta şirketinizle gerekli ayarlamayı yapıp poliçenizde belirlenmiş şartlara göre araç almanızı sağlayalım.

hasar_2

Eksper İşlemleri

Eksper raporunun yazılması sürecinde bilgi alamıyorsanız, bize sorun, sigorta şirketinden öğrenip size haber verelim.

“Eksper atandı mı? Geldi mi? Rapor yazıldı mı? Rapor şirkete gitti mi?” gibi sorularınız cevapsız kalmasın.

Aracınızın Durumu

Servisten aracınızın durumuyla ilgili bilgi alamıyorsanız; sizin adınıza sigorta şirketinizden gerekli bilgileri alıp aracınız daha ne kadar serviste kalacak, ne zaman serviste çıkacak gibi konuları size haber edelim.

Hasar Tutarı, Parça Temini

Hasar tutarı, uygulanacak onarım, parça tedariği, pert olduysa rayiç bedeli gibi konularda talepleriniz varsa sizin adınıza sigorta şirketine iletelim, sigorta şirketlerinin görüşlerini istekleriniz yönünde yapması için aracı olalım.

hasar3

Hasar Ödemesi ve Takibi

Araç onarımınız anlaşmalı olmayan bir serviste yapıldıysa; hasar ödemenizin zamanında yapılması için gerekli takibi yapalım.

Aracınızın Teslim Edilmesi

Araç onarımı tamamlandı ama sigorta şirketinizden teslim yazısı gelmiyorsa; sizin adınıza şirketle iletişim kurup sürecinizi hızlandıralım.

Kazasız Günler Dileriz!

Siz de Otomol Sigorta ile hasar sürecini hızlı ve sorunsuz geçirmek istiyorsanız kasko ya da trafik sigortanızı bizden satın alın, sigortalı hayatın huzurunu yaşayın.