Kasko, Trafik ve Tüm Sigortacılık Hizmetleri

Sigortalar

Konut Sigortası

En Uygun Konut Sigrotası Seçenekleri

Sadece ev eşyalarını değil, evin içinde yaşayan tüm aile fertlerini de teminat altına alın.

Quick Look at benefits

  • 10 Dakikada Teklif
  • En Uygun Fiyat Garantisi
  • 7/24 Destek
  • %100 Şeffaf Poliçe

shutterstock_31967302

Konutların ve içindeki tüm eşyaların fiziksel zarara uğramasına karşı alınan en rasyonel önlem olan konut sigortası, her şeyden daha önemli olan ailenin de güvence altına alınması demektir. Konutların içinde sadece eşyaların değil, insanların da olduğunu unutmadan istenmeyen herhangi bir durumun da yaşanabileceği düşünülerek, tüm ailenin sigorta güvencesi altına alınması gerekir. Hırsızlık, kaza ve hatta terör olaylarına karşı konutun sigorta güvencesi ile koruma altına alınmasını sağlayan konut sigortası akla gelen gelmeyen her türlü riski teminat altına almaktadır. Evinizi sigorta güvencesiyle koruma altına almanız, istenmeyen olayların yaşanması halinde işin maddiyat kısmını düşünmemenizi sağlayacaktır. Birkaç dakikalık uğraşla artık internet üzerinden ev sigortası ve konut teminatlarıyla alakalı her konuda, oldukça geniş içerikli bilgiye ulaşabilir ve ayrıca sigorta firmalarının web siteleri üzerinden çevrimiçi görüşme dahi yapabilirsiniz.

Ailenin sigorta ile güvence altına alındığını bilmek, her şeyden önce evden uzak geçirilen zamanlarda kişinin içinin rahat olmasını sağlayacaktır. Sevdiklerinin güven altına alındığından emin olan kişi, bu sayede hayata dair daha pozitif bir tutum takınır. Son derece cüzi miktardaki aylık taksitlerle evin sigorta ile teminat altına alınması sağlanabilir. Her yıl yenilenen konut sigortaları uzun vadeli olarak da yaptırılabilir. Evin eşyalarının güvenceye alınması için küçük bir bütçe ayrılması yeterli olduğundan, evini sigorta güvencesiyle koruma altına almak isteyenlerin oldukça cüzi bir birikimle bu teminatlardan faydalanması mümkündür.

Bazı insanlar, konut sigortalarının sunduğu güvenceden yararlanarak ailesinin, evinin ve evindeki eşyaların teminat altına almak için konut sahibi olması gerektiğini düşünür. Ancak tam aksine kiracı olarak da konut sigortalarının sunduğu teminattan yararlanılması ve kiracı olarak ikamet edilen evdeki eşyaların da sigorta kapsamına alınması mümkündür. İstenmemesine karşın her insanın başına gelebilecek olaylarla karşılaşılması ve bu olaylar neticesinde de ev eşyalarının zarar görmesi durumunda, ev sigortası ailenin maddi zararını oldukça kısa bir sürede karşılar. Bu sayede istenmeyen durumlarla karşılaşılsa dahi sigortanın sunduğu güvence sayesinde mağduriyet yaşamadan tüm bu zorluklar kolayca aşılabilir.

Hemen Teklif Alın

5 Dakikada En Uygun Sigorta Teklifini Alın

Hemen Arayın 212 409 09 09