Kasko, Trafik ve Tüm Sigortacılık Hizmetleri

Sigortalar

Hayat Sigortası

Hayat Her Şeydir

Dominion under fourth for tree waters man There all form sea spirit replenish likeness doesn’t i very give own. And without shall beast evening moveth. Greater us won’t bring saw.

Hemen Teklif Al

  • 10 Dakikada Teklif
  • En Uygun Fiyat Garantisi
  • 7/24 Destek
  • %100 şeffaf poliçe

Hayat Sigortası

Yaşamın gerçeği olan ölüm riskine karşı sigortalının öncelikle ailesine ve yakınlarına güvence bırakmasını sağlayan alınmasını sağlayan hayat sigortaları günlük hayatın koşuşturmacası içinde insanların aklına gelmeyen ancak ölüm sonrasında gerekliliği anlaşılan bir sigorta güvencesidir. Sigortalının ailesinin ve yakınlarının çıkarlarını maksimum düzeyde koruma imkânı sunan hayat sigortalarında nitelik ve niceliklere bağlı olarak fiyatlar da büyük değişiklikler olmaktadır. Hayat sigortası fiyatları belirlenirken 1 senelik poliçeler esas alınmaktadır. Kişinin poliçe teminatlarının kapsamını kendi belirlemesi mümkün olduğundan bu herkes için gerekli olan sigortalar için yapılacak ödeme de asgari seviyeye çekilebilir. Önemli olan kişinin olabildiğince geniş teminat kapsamına sahip sigorta poliçesini, bütçesi için en avantajlı fiyatlarla satın almasıdır.

Poliçe sahibinin vefat etmesi durumunda geriye kalan yakınlarının maddi bir güvenceye sahip olmasını sağlayan bu sigortalar, poliçe şartları doğru şekilde belirlendiği takdirde istenen uzun vadeli güvenceyi sunar. Uzun senelerin deneyimine sahip bir sigorta acentesinden bilgi almanız, isteğe bağlı kısmi maluliyet ve hastalık kaynaklı maluliyet gibi önemli konularda bilinçli kararlar almanıza imkân tanıyacaktır. Sigorta acentelerinin uzman ekipleri yaşam sigortası poliçesini size özel olarak hazırlamakta, böylelikle sigortanın teminat kapsamı ve fiyatını istediğiniz şekilde belirlemeniz de çok daha kolay olmaktadır.

Hayat sigortası fiyatları sigorta yaptıracak kişinin; yaşına, işine, şirketlerin kendi aralarında yaptığı anlaşmalara ve poliçenin sağladığı teminatların kapsamına göre değişiklik gösterebilir. Banka mevduatlarından farklı olarak sunduğumuz hayat sigortalarında, kişinin vefatının ardından aileye yalnızca yatırılan primlerin bedeli kadar ödeme yapılmaz. Çünkü satın alacağınız hayat sigortası için yalnızca ilk prim ödenmiş dahi olsa, vefat sonrasında aile prim bedelinin kat ve kat fazlasını alabilir. Hayat sigortalarının ücretleri; teminat şartları, ödeme planları, risk kapsamı ve tüm diğer konularda daha fazla bilgi için artık sigorta acentelerine başvurmanıza gerek yok. Sigorta şirketleri ve aracı firmaların web siteleri üzerinden hayat sigortalarıyla alakalı merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilir ve hatta poliçenizin online olarak hazırlanarak, kısa sürede elektronik posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

5 Dakikada En Uygun Sigorta Teklifini Alın

Hemen Arayın 212 409 09 09