Kasko, Trafik ve Tüm Sigortacılık Hizmetleri

Sigortalar

Kasko

İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızda

Poliçe alırken, poliçeniz süresince ve poliçe yenileme döneminizde Otomol Sigorta 7 gün 24 saat sizin için telefonun ucunda.

Hemen Teklif Alın

  • 5 Dakikada Teklif
  • En Uygun Fiyat Garantisi
  • 7/24 Destek
  • %100 şeffaf poliçe

shutterstock_142412293

Yaşanan kazalardan sonra araçta oluşan, altından kalkılması pek de kolay olmayan büyük ölçekli hasarları teminat altına alan kasko sigortaları günümüzde yüz binlerce sürücünün düzenli olarak yaptırdığı bir trafik güvencesi. Kasko sigortalarının sağladığı avantajlardan faydalanan çok geniş bir kesim olmasına rağmen bu kişilerin tamamının sahip olduğu tüm hakları bildiğini söylemek güç.

Yalnızca büyük ölçekli hasara sebebiyet veren kazalardan sonra ihtiyaç duyulacağı düşünülen kasko esasen pek çok sürücünün aklına bile gelmeyen risklere karşı da teminat sunmaktadır. Yol yardımından sigara yanığına kadar pek çok konuda teminat seçenekleri sunan kasko sigortası poliçelerinin ek teminat seçeneklerini doğru değerlendirmek, sigorta güvencesinde olunduğu süre boyunca bütçeden ciddi oranda tasarruf edilmesini sağlayabilir.

Sel ve su baskını gibi olaylar neticesinde araçta oluşan hasarı karşılayabilen kasko sigortaları ayrıca halk hareketlerinden terör olaylarına, depremlerden grev ve lokavt gibi kitlesel hareketlerden kaynaklı hasara kadar geniş bir teminat kapsamı vaat etmektedir. Bu ek teminatlar ilk aşamada kaskonun prim bedelini yükselten, bu sebeple de gereksizmiş gibi görünmesine rağmen en beklenmedik zamanda ihtiyaç duyulacak risklere güvence sunmaktadır. Basit olduğu için önemsenmeyen küçük ölçekli hasarlar için dahi uzun vadede hatırı sayılır miktarlar harcanırken satın alınacak kasko sigortasının doğru yönetilmesi halinde çok daha düşük bir bütçeyle işin içinden çıkılabilir.

Kemirgenlerin lastiklere vereceği zararın bile kaskoya karşılatılması mümkün olduğu gibi, alevsiz yanıklar olarak nitelendirilen sigara yanıkları da kasko tarafından karşılanabilir. Ayrıca fabrika çıkışında araçta bulunmayan yani orijinal olmayan parçalar kasko kapsamına alınabilmektedir. Kasko poliçesi satın alacağınız özel sigorta şirketinin, özel araç servisi firmalarıyla sizin için anlaşma yapmasını da sağlayabilirsiniz. Bu anlaşmalı özel servis hizmeti sayesinde ihtiyaç anında ilgili servis birimlerine başvurabilir, servis ihtiyacınızı çok daha kaliteli hizmetlerle ve daha önemlisi kısa sürede karşılayabilirsiniz. Bu gibi anlaşmalar sigorta şirketlerinin maliyetini azalttığı için kasko sigortaları için sunulan ek teminatlarda diğer pek çok avantaj sunulmaktadır. Bu avantajların tamamını öğrenmek ve geniş teminat kapsamlı bir poliçe sahibi olmak için sigorta acentelerinden bilgi alabilirsiniz.

Hemen Teklif Alın

5 Dakikada En Uygun Sigorta Teklifini Alın

Hemen Arayın 212 409 09 09