Kasko, Trafik ve Tüm Sigortacılık Hizmetleri

Kasko fiyatlarında 2016 yılında kullanıcıları neler bekliyor.

Beklenmedik kazalar neticesinde ortaya çıkan maddi hasar yüzünden mağdur olmamak için kasko sigortası primlerini aksatmadan yatırmak gerekiyor. Trafikte ve hatta aracın park halinde olduğu durumlarda dahi karşılaşılabilecek pek çok riske karşı teminat sunan kasko sigortaları, bu can sıkan olaylar sebebiyle yüklü harcamalar yapılmasına gerek bırakmaz ve oluşan maddi hasarın kolayca karşılanmasını sağlar. Kazaların yanı sıra her gün yüzlerce kişinin başına gelen araç arızalarında da sürücünün yaşamını kolaylaştıran bu sigortalar, hangi sigorta şirketinin seçildiğinde ve satın alınan sigortanın poliçe kapsamına bağlı olarak ek avantajlardan da faydalanma imkânı sağlıyor.
2016 yılını kapsayan kasko fiyatları ise temel olarak aracın yaşı, modeli ve markasına bağlı olarak belirlenmektedir. Ayrıca sürücünün ehliyetini ne zaman aldığı, işi ve daha önce herhangi bir kaza yapıp yapmadığı gibi kriterler de satın alınacak kasko sigortası için yatırılacak prim bedelini etkiliyor. Hasarsızlık indirimi ve sürücünün seçeceği teminatlar, nihai poliçe bedelinin belirlenmesinde etkili olacak diğer unsurlardır. Günümüzde sigorta şirketlerinin tamamından tek bir web sitesi üzerinden, çevrimiçi olarak fiyat teklifi alma imkânı bulunduğu için araç sahiplerinin 2016 yılı kasko fiyatları hakkında bilgi edinmesi eskiye nazaran çok daha basit. Döviz kurlarındaki dalgalanmalar araçlar için üretilen yedek parçaların fiyatlarını da değiştirdiğinden, kasko fiyatları da doğal olarak ekonomik şartlardan etkilenir. Bu sebeple sigorta yaptırmak için görüşeceğiniz sigorta acentesinin bu şartları değerlendirerek, bütçeniz için en cazip seçenekleri sunabilecek deneyim ve bilgi birikime sahip olması gerekir.
Teminat kapsamı birebir aynı olan kasko sigortası için daha fazla ödememek adına en baştan uzmanlığından emin olabileceğiniz bir sigorta firmasıyla iletişime geçmelisiniz. Çalıştığı sigorta şirketlerinin avantajlarını değil, sizin bütçenizi düşünerek poliçe hazırlayan sigortacılardan yardım almanız her zaman için verebileceğiniz en akıllıca karar olacaktır. İnternet sayesinde dakikalar içinde sigorta şirketlerinin aracılarıyla onlarca firmadan fiyat teklifi alabilmenize rağmen sunulan teminatların aynı nitelik ve nicelikte olmayabileceğini unutmamalısınız. Hasarsızlık indirimlerinden yararlanarak, en düşük ödemeyle kasko güvencesinden faydalanmanızı sağlayacak bir sigorta acentesiyle çalışarak gereksiz harcamalar yapmaz ve bütçenizi zorlamadan en avantajlı poliçeyi satın alırsınız.

Eposta adresiniz yayınlanmayacak. *

*

Hemen Teklif Alın

5 Dakikada En Uygun Sigorta Teklifini Alın

Hemen Arayın 212 409 09 09